PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766638}

Witajcie w domu

The House Sitter
4,4 650
ocen
4,4 10 1 650

Witajcie w domu
powrót do forum filmu Witajcie w domu

Rodzina Lawrence’ów powraca niespodziewanie z wakacji - ponieważ ich wcześniejszy przyjazd jest zaskoczeniem dla opiekującej się domem Rebecki (Ashley Dulaney), pozwalają jej zostać z nimi. Początkowo kobieta jest wielką pomocą dla przeżywającej trudne chwile po śmierci jednej z córek rodziny. Z czasem jednak okazuje się, że Rebecca skrywa mroczne pragnienia i nie cofnie się przed niczym, by je urzeczywistnić. Pełen napięcia thriller w reżyserii Jima Issy (Good Intentions) to mroczna opowieść o tym, do czego zdolna jest samotna kobieta, która ma tylko jedno marzenie - stać się częścią pewnej rodziny.

anro

A warto oglądnąć ?

ocenił(a) film na 4
Ricky79

Jak komuś się bardzo nudzi to warto, inaczej szkoda czasu i oczu. Film bardziej niż przeciętny, momentami durny.

JoaHa88

Dzięki to sobie odpuszczę pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
Ricky79

Ja polecam,film ma nawet fajny klimat.Nie jest to jakieś arcydzieło,akcja też nie porywa,ale całkiem przyjemnie się go ogląda ;).

jazdowicz2666

ale to ten film to raczej kino klasy B czy nie?

ocenił(a) film na 7
Ricky79

Można tak powiedzieć,ale jak dla mnie warto obejrzeć ze względu na ładna główną bohaterkę,psycholkę :D.

jazdowicz2666

Dzięki może się skusze :) pozdro.

ocenił(a) film na 7
Ricky79

NMZC,mam nadzieje że się nie zawiedziesz,pozdro ;).

ocenił(a) film na 5
Ricky79

Dzisiaj będzie o 19:35 oraz 1:40 na HBO2... Sam z chęcią zobaczę co to za film. :)

jazdowicz2666

ladna glowna bohaterke?...kijem bym nie ruszyl ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones