PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4139}

Bez granic

Beyond Borders
7,4 25 024
oceny
7,4 10 1 25024
Bez granic
powrót do forum filmu Bez granic

film zapowiadał się świetnie, zrobił na mnie wrażenie, szczególnie część o Afryce. Ale im dalej tym gorzej, wątek romansowy wziął górę a Czeczenia w tym filmie zdecydowanie się nie udała... Warto obejrzeć ale uważam że reżyser poszedł w złą stronę, mogło być arcydzieło, porażające tak jak początek filmu, wyszedł film dobry ale mam niedosyt i rozczarowanie.

ocenił(a) film na 7
kamak23

Dokładnie. Myślałam, że ten film będzie poświęcony Afryce, a tutaj skupiono się głównie na wątku miłości. Film nie jest zły, ale mógłby być lepszy.

ocenił(a) film na 7
KarolinaW_filmaniak

Też liczyłam na film o Afryce..

kamak23

Zgadzam się,sceny w Afryce uważam za najlepszą część filmu, oprócz tego Kambodża i scena z dzieckiem. Londyn, Czeczenia- słabiutko. Zakończenie dosyć przewidywalne. Nie przypadła mi do gustu główna bohaterka, być może ze względu na aktorkę- nie rozumiem zachwytów nad Angeliną, jej gra mnie nie przekonuje. Jeśli chodzi o tematykę to "Wierny ogrodnik" jest dla mnie zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 6
paczi88

Nie będę oryginalna zgadzam się z powyzszymi wypowiedziami - co za dużo to nie zdrowo - rezyser mogł sie skupić na pomocy udzielanej 1 krajowi najlepiej Afryce, a nie świgać Owena w coraz to ciekawsze zakątki globu... żeby Angelina mogla sie pokazac w dlugich wlosach, krotkich wlosach lub czapeczce z "gronostaja" na glowie... Tak jak na poczatku film zapowiadal się swietnię, coraz bardziej dominujacy watek romansowy pograza film w następnej godzinie zakończenie raczej kiczowate...
Ps. Scena kiedy glówna bohaterka widzi sępa czekajacego aż dziecko umrze... to niestety motyw inspirowany zdjeciem Kevina Cartera (Sudan 1993)
Owen gra dobrze, Angelina ja zwykle - drewno
Dalam 7 za ciekawą tematyke poruszona w filmie i grę Owena :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones