PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4139}

Bez granic

Beyond Borders
7,4 25 022
oceny
7,4 10 1 25022
Bez granic
powrót do forum filmu Bez granic

ojej:(

ocenił(a) film na 2

ja nie wiem zaczynal sie tak pieknie tak wzruszajaco... ale jak to zwykle bywa musial skonczyc sie na seksie:/ shit beznadzieja

asiaczek999

Twoj odbiór tego filmu mi sie spodobal - widac że jestes wrażliwa i niedostępna

ocenił(a) film na 3
asiaczek999

Muszę cię niemiło zaskoczyć :-( Piękne i wzruszające chwile, które potem się wspomina są zanim się razem wyląduje w łóżku i potem... już w łóżku ;-)

ocenił(a) film na 10
asiaczek999

ojej... wy tylko o jednym... przecież w tym filmie głównym wątkiem nie jest seks między nimi ale bieda itd. Oczywiście nie ukrywam że "miłość" też odgrywa tu dużą rolę... ale każdy w filmach na koniec, poczatek, środek musi się seksić, bo przecież nie było by filmu(oczywiście nie wszyskie filmy są takie) bez tego ZWŁASZCZA gdy gra w nim Angelina Jolie... no cóż mnie się podobał mimo tego wszystkiego..

ocenił(a) film na 9
asiaczek999

o czym wy mówicie?? Film skończył sie na tym, że Angelina wdpepnęła w mine i nic po niej nie zostało :( płakałam :D a seks ech nawet nie była to taka emocjonująca scena, bo wiadomo było, że za oknem ludzie cierpią, jęczą, umierają i gniją na ulicach...

ocenił(a) film na 8
eVe_18

Dokładnie, ja również mocno przezyłam zakończenie filmu. Nie spodziwałam się tak tragicznej końcówki. Myślę, że tylko głeboko wrażliwi ludzie docenić mogą tą historię.

ocenił(a) film na 8
miss_russ

zgadzam się, film adresowana do węższego grona ludzi. Szczególnie podobała mi się pierwsza scena, sam się wzruszyłem :( Oglądając ten film myślałęm o tym, jak mocno Angelina jest zaangażowana w to co robi. A chyba nie muszę przypominać czym się zajmuje oprócz aktorstwa.

Temat ważny, ale niestety słabo zauważalny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones