PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4139}

Bez granic

Beyond Borders
7,4 25 024
oceny
7,4 10 1 25024
Bez granic
powrót do forum filmu Bez granic

... nie dosc, ze im dalej w film tym bardziej przestawalem rozumiec jaki byl zamysl i idea
tego filmu, to koncowka filmu dobila mnie swoją głupotą i bezsensownoscia
zdecydowanie stracony czas

ocenił(a) film na 7
maryou5h

To MELODRAMAT więc nic Ci to nie mówi? Fakt mnie też dobiła końcówka ale tak to już jest w tych filnach.. Chyba że ktoś się spodziewał happy endu to przepraszam <LoL>

ocenił(a) film na 1
efka777

<LoL> kolezanko :) chyba nie do konca zrozmialas przeslania mojej wypowiedzi. Wiem co to melodramat, wiem czego mozna bylo sie spodziewac, rozumiem watki z tego filmu choc bardzo dziwnie sa polaczone, no ale ostatnia scena wrecz porywa bezsensownoscia. To mozna bylo naprawde zakonczyc inaczej i kazdy inny sposob bylby lepszy...

ocenił(a) film na 3
maryou5h

Jak melodramat to już może być życie wbrew logice??? Bohaterowie przeżywają do finału, pomimo najgorszych rokowań, ale to wszystko nic wobec dialogów jakimi się posługują. Napisane by wzruszać widza, owszem wzruszają gdyż ich twórcy, zgodnie z teoria prawdopodobieństwa, powinni znajdować się pod czujną opieką lekarzy specjalistów. Clive Owen jest przystojny, tylko po co zaraz łamać krzesła, że tak Gogola sparafrazuję. Good night and good luck, esforty.
3/10

ocenił(a) film na 8
maryou5h

I mnie też końcówka zabiła

ocenił(a) film na 9
martha912

Cały film jest "makabryczny", ale większość sytych, zdrowych i wolnych tego nie widzi....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones