PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4139}

Bez granic

Beyond Borders
7,4 25 025
ocen
7,4 10 1 25025
Bez granic
powrót do forum filmu Bez granic

jeden z moich ulubionych filmów jeszce z tak dobra obsada clive owen i angelina jolie

anita075

Ależ to jest okropna,pozbawiona logiki bzdura. Przez większość filmu miałem wrażenie że twórcy zgubili scenariusz i improwizowali. Całkowite nieporozumienie.

ocenił(a) film na 10
Peter_1000

No to Twoim zdaniem, nie musisz ludziom psuć humoru, jak im sie podobało i aż tak krytykowąc- zostaw dla siebie, albo utwórz nowy temat, a nie jak widzisz w temacie, że ktoś jest zachwycony.


-->

Mi sie tez bardzo, ale to bardzo podobał :*
Pozdrawiam.

MySzeCzKa_D


"Mi sie tez bardzo, ale to bardzo podobał :*
Pozdrawiam." - to nie jest zdanie poprawnie napisane w języku polskim. Najpierw naucz się poprawnie pisać, a potem wypowiadaj się na forum.

ocenił(a) film na 3
Peter_1000

Witam,

mam niestety zbliżone odczucia. Film absolutnie przereklamowany, ocena na filmweb z kosmosu. Pomijam stronę logiczną, nie o to chodzi w każdym filmie, ale ten obraz jest taki jakiś... miałki. Nadrabiają piękne plenery oraz niezła muzyka w Etiopii. No i jedna scena mnie roztrzaskała: jeden z bohaterów odrzuca granat, dostaje postrzał w plecy, jatka, po czym ujęcie na dziecko z ogromnymi oczami, najazd kamery, a wokół niego biegnie masa ludzi. Rewelacja (w sensie technicznym - dzieciak powinien dostać Oscara ;-) ). Reszta taka sobie, nie warta głębszej uwagi. Ja wytrzymałem, moja luba w 3/4 stwierdziła, że ma dość. Kobiety... 3/10 - film słaby.

Pozdrawiam.

maniooo

Dokladnie o tym samym pomyslalam ogladajac film...dziecko z wielkimi, zaplakanymi oczami (ktore cudownie uniknelo stratowania) kwalifikuje sie do Oscara;] to tyle. Film jako calosc nie za bardzo nadaje sie do skomentowania. Jedynie o czym warto jeszcze wspomniec to tematyka (nie mam na mysli romansowej), bo kwestia niewatpliwie wazna. Watek milosny (jako kobieta jednak zawracam uwage na takie rzeczy;]) zwyczajnie nudny i przyznam szczerze, ze odliczalam minuty do konca...

ocenił(a) film na 9
panna_marsowa

Obejrzałam ten film z jakieś dwa lata temu i nadal go pamiętam to jest na plus ; ]
Film mi się b. podobał.
Nie rozumiem dlaczego tak Wam się nie podoba. Choć domyślam się że ma z tym coś wspólnego Pani Jolie. ; ]
Clive Owen świetnie zagrał swoją rolę. : ]
Polecam.

ocenił(a) film na 3
Ruby_Angel

"nadal go pamiętam to jest na plus"

Ja też go pamiętam, nie wiem, czy to plus.

"Film mi się b. podobał."

Wolno Ci.

"Nie rozumiem dlaczego tak Wam się nie podoba."

Wolno Ci.

"Choć domyślam się że ma z tym coś wspólnego Pani Jolie."

Źle się domyślasz... Ale też Ci wolno. Film jest cienki. Zwyczajnie i po prostu. Ale o gustach się nie dyskutuje.

Hej.

ocenił(a) film na 10
maniooo

Jak dla mnie film jest świetny. Pomijając wątek miłosny, świetnie jest przedstawiona sytuacja w krajach. Film potrafi uzmysłowić co się dzieje na świecie, w jakich warunkach ludzie żyją. Wrażliwych ludzi potrafi poruszyć...

ocenił(a) film na 10
anita075

Ja także jestem poruszona tym filmem. Jest naprawdę świetny niezdecydowanym czy obejrzeć gorąco polecam nie zawiedziecie się. Chyba że ktoś szuka dziury w całym i bawi się w wybitnego krytyka to na pewno coś znajdzie- zawsze można się do czegoś przyczepić. Ja daje 10 z czystym sumieniem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones