PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4139}

Bez granic

Beyond Borders
7,4 25 025
ocen
7,4 10 1 25025
Bez granic
powrót do forum filmu Bez granic

10/10

użytkownik usunięty

Arcydzieło dla osób mających pojęcie o Świecie...

użytkownik usunięty

Widocznie ja nie mam pojęcia;)

użytkownik usunięty

Na pewno masz...masz lubię przesadzać na tym portalu;) Oceniłeś Amelie na 10. Mi tez podobał się ten film, ale chciałbym wiedzieć dlaczego zasłużył u Ciebie na dyszkę...w dwóch- trzech zdaniach

użytkownik usunięty

Dlaczego film "Amelia" ma u mnie 10? W przeciwieństwie do "Bez granic", historia w nim opowiedziana naprawdę mnie poruszyła, a przy tym nieźle rozbawiła - wspaniały i oryginalny scenariusz. Poza tym, mamy w nim genialną pracę reżysera, zdjęciowców i oczywiście aktorów (szczególnie Audrey). Do tego ścieżka dźwiękowa to arcydzieło.

użytkownik usunięty

Szacuneczek!

ocenił(a) film na 7

Ja bardzo lubie zarówno film "Bez granic" i "Amelie". Te obrazy są jednymi z moich ulubionych, choc na tylu polach się od siebie różnią. Oba polecam oglądnąc.

ocenił(a) film na 9

Arcydzieło nie. bo w filmie nie ma nic ponad obrazki, tzn. nie wymaga dokładnej interpretacji, przemyślenia , a to jest moje kryterium dla arcydzieła. Poza tym ma wszystko - porządna gra aktorska, świetne zdjęcia, montaż.. No i przede wszystkim bardzo poruszający. Muzyka nie do końca mi się podobała, szczególnie w pierwszej części filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones