PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4139}

Bez granic

Beyond Borders
7,4 25 025
ocen
7,4 10 1 25025
Bez granic
powrót do forum filmu Bez granic

...historia dwóch kompletnie różnych osobowości, wspaniałe miejsca zdjęciowe, a poza tym... nuda. Niestety, było duuużo scen tak zwanych wypełniaczy, bez których film mógł się spokojnie obejść.

ocenił(a) film na 9
mourningrise

A ja właśnie uważam ten film za cudowny. Dla mnie jest super.

ocenił(a) film na 9
mourningrise

bo to nie była przede wszystkim historia miłosna.w filmie nie było wypełniaczy (no chyba , że postrzega się go jako "Ładnie opowiedzianą miłosną historię" film ukazał takie sceny o których istnieniu ludzie nie pamiętają, nie wiedzą. film piękny, nie zawalczyli o miłość bo nie na tym ten film polegał, żadne z nich nie mogło porzucić swojego życia, bo skrzywdzili by w ten sposób innych. Głęboki obraz, dawno takiego nie widziałam, cieszę się, że koleżanka mi go poleciła.

ocenił(a) film na 5
mourningrise

Stawiam podobną notę tzn. 5/10. Jak dla mnie ten film jest za bardzo niespójny. Nie rozumiem po co te przeskoki z jednego problemu światowego w inny. Wiem, że akcja toczy się w ciągu kilkunastu lat ale moim zdaniem lepiej byłby się skupić albo na głodujących w Afryce, albo na Kambodźy albo na Czeczeni. Postać Nicka jest dla mnie nierzeczywista. I nie chodzi o grę pana Owena - bo ten wypadł całkiem nieźle ale o osobowość tego bohatera. Np scena w której mówi dziecku żeby naśladował małpę jest żałosna. Do tak szlachetnego bohatera pasowałoby raczej wygłoszenie monologu i poprzestanie na tym. Ta scena podobała mi się do momentu, w którym ów szlachetny bohater zwraca się do chłopca w jego języku i pokazuje co ma rozbić. To trochę uwłacza godności tego dzieciaka.
Za dużo kiczu w tym filmie. Angelina pomykająca po pustyni w białej kiecce i kapelusiku jest żałosna. A scena z miną jest jak dla mnie mistrzowskim pokazem kiczu.

ocenił(a) film na 10
misiaptysia24

Kiedyś go oglądałam.. ale pamietam, że się strasznie wzruszyłam na nim.. Angelina najlepiej nadaje sie do takich ról.. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones